Anasayfa | Hazır Yazılımlar | Adisyon Uygulaması – ixirPOS

Adisyon Uygulaması – ixirPOS

ixirPOS, hepsi bir arada olan restaurant yönetimi sistemidir. restaurantların, kafeteryaların ve dahasının ön ve arka bölümlerinin süreçlerini hızlandırır ve bu sayede müşteri memnuniyetini arttırarak gelirinizin artmasına yardımcı olur.

ixirPOS işletmenizin farklı bölümlerini ayrı ayrı iyileştirmenizi sağlamak için tasarlanmıştır. Sipariş aşaması, Mutfak/Bar Yönetimi ve Personel istatistikleri ile her birini ölçümleyebilir ve iyileştirebilirsiniz.


İşletme Bölümleri

İşletmenizi bölümlere ayırabilir ve her bölümün kendi masasını belirleyebilirsiniz.

Sipariş İşlemleri

Siparişlerinizi yönetmek ixirPOS ile çok kolay. Her sipariş ilgili Mutfak/Bar bölümlerine anında ulaşır. Özellikli ve gramajlı ürünlerin siparişini almak artık çok kolay.

Stok Yönetimi

Stok yönetimini dilerseniz sipariş ile bağlantılı kullanın dilerseniz ayrı ayrı kullanın. Stok durumlarından anında haberdar olun.

Gün Sonu İşlemleri

Gün sonu işlemlerinizi tek bir tuş ile hazırlayın. Gün sonu raporunuz mail adresinize otomatik olarak gelsin.

Cari İşlemleri

Ürünlerinizi aldığınız firmaları kayıt edin ve hangi firmaya ne kadar borcunuz var, hangi firmadan alacağınız var kolayca takip edin.

Tahsilat İşlemleri

Nakit, Kredi Kartı ve Yemek Kartları ile tahsilat işlemlerinizi gerçekleştirebilir, iskonto uygulayabilir ve küsüratları yuvarlayabilir, toplam tutarı parçalara bölebilir ve ürün başına ödemeler yapabilirsiniz.

SMS ile Bilgilendirme

Gün Sonu işlemi yapıldığı anda ve Ürünleriniz kritik miktar seviyesine ulaştığında (10 günde bir) sistemde tanımlamış olduğunuz cep telefonuna sms bilgilendirmesi yapılır. Sms sisteminin kullanılması için SMS Paketinin tarafınızdan satın alınması gerekmektedir. Çünkü gönderilen smslerde Firmanıza ait bilgiler yer almalıdır. Detaylı bilgi için : 0850 305 4624 ten bize ulaşabilirsiniz.

Masa İşlemleri

İşletmenizi bölümlere ayırabilir ve her bölümün kendi masasını belirleyebilirsiniz. Rezervasyon kaydı, masa birleştirme ve masa taşıma işlemlerinizi sorunsuzca yapabilirsiniz.

Mobil Uygulama

Mobil Uygulama ile ister telefondan ister tabletten masa başında siparişlerinizi alın, masaları yönetin. Masa başında aldığınız sipariş doğrudan ilgili Mutfak / Bar ekranına ve yazıcısına ulaşsın.

Paket Servis

YemekSepeti.com, Online Sipariş (Kendi Web Sitenizden) ve Caller Id ile telefondan sipariş alıp yönetimini sağlayabilirsiniz.

Gider Takipleri

Elektrik, Su, İnternet ve benzeri giderlerinizi sisteme kayıt edin. Kasadan kullandığınız ödemeleri gün sonuna yansıtıp doğru sonuçlar elde edin.

Raporlamalar

Detaylı raporlamalarla işletmenizin durumunu inceleyebilir ve eksik yönlerinizi ortaya çıkartıp iyileştirmelere gidebilirsiniz.

Mutfak/Bar Yönetimi

Alınan Siparişler işletmenizin hangi bölümünde hazırlanacaksa direkt o bölümün ekranında gözüksün. Mutfak / Bar çalışanının siparişleri doğru ve eksiksiz hazırlamasını sağlayın. Ayrıca Sipariş hazır olduğunda garsona bilgi gönderilsin.

DEMO ve İLETİŞİM İÇİN TIKLAYIN

Hakkında admin

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*